Tutaj znajdą Państwo więcej informacji o nas.

Auto Fred to jedna z największych w województwie Kujawsko-Pomorskim punkt sprzedaży samochodów używanych. Obecnie graniczy z IKEĄ a w promieniu 500 m od nas znajdują się dealerzy takich marek jak BMW, HONDA, MAZDA, VOLVO, PEUGEOT, FIAT, MITSHUBISHI, SEAT, SUBARU, ISUZU oraz KIA.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dużo samochodów różnych marek.

Swoja działalność rozpoczynaliśmy 19 lat temu. Potwierdzeniem naszego potencjału jest szereg zmian jakich dokonaliśmy w tym czasie (zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć)

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku samochodów używanych pogłębione dobra wiedzą techniczną. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu najwyższej jakości samochodów. Gwarantujemy Państwu, ze samochody znajdujące się w naszej ofercie nie posiadają ukrytych wad prawnych. Każdorazowo przed zakupem proponujemy kontrole pojazdu w stacji diagnostycznej lub serwisowej. Możemy wykupić Państwu gwarancję na 3 miesiące z możliwością przedłużenia do 12 miesięcy. ( więcej w zakładce  gwarancja)

Oferujemy profesjonalną pomoc naszych doradców. Staramy się aby każdy z naszych klientów mógł odnaleźć auto, które najlepiej będzie spełniać jego oczekiwania pod względem klasy, funkcjonalności i przede wszystkim stanie się niezawodnym partnerem w pracy oraz życiu codziennym.

Zapraszamy Państwa do naszego salonu aby sprawnie i pewnie sprzedać lub kupić samochód.